Jak to vypadá se Skitty2 ve vztahu ke středním uměleckým školám

14. listopadu 2011 v 16:11 | skitty2.deviantart.com |  Z deníčku
I když jsem přecejen zasvětila tento blog pouze tvorbě, dovolila bych odhalit kousek svého osobního života, který se právě momentálně točí kolem umění.
Je listopad, chápu, toho by jste si asi také všimli (asi!), ale pro některé z nás to znamená jednu velmi podstatnou informaci - přihlášky na střední školy s talentovou zkouškou. Takové přihlášky se musí odevzdat do 30. listopadu, ale to vás asi nezajímá. :D
Chci tím říct, že nastává celkem dost těžké období a v takovém případě by asi každej řekl "Teď na nic nemám čas, takže pozastavaji blog blablabla." haha, já to říct nemůžu. Já naopak musím makat na tom, co reprezentuji na tomto blogu. Tzn.: KRESLIT, KRESLIT, KRESLIT. Kde mám k sakru dát dohromady min. 20 obrázků, abych vůbec mohla předstoupit ke zkouškám? Dám dohromady 12 a budu ráda!
Víte, je to dosti zvláštní, najednou kreslení a grafiku berete jako povinnost, která má jediné pozitivum, že pak své výtvory můžete všem omlácet o hlavy a řvát "Jsem king!". Ok, nechala jsem se unést, pardon. Prostě, je to povinnost, ani ne tak zábava, či ulehčujicí okolnost, ale něco co udělat musíte, jinak ztratíte svou možnost v životě a to přeci nikdo nechceme, ne?
Abych pravdu řekla, jdu ke zkouškám na umělecké školy (2x grafický design, 1x užitá malba, kdyby někoho zajímalo) naprosto nepřipravená a nepolíbená. Co se stane poté když mě nikam nevezmou? To je otázka, skončím někde na účňáku, kde bych vážně nikdy skončit nechtěla? A není to náhodou škoda? Možnost úspěchu je tak malá, vždycky se najde někdo lepší než jste vy a horkou konkurenci v takovýhlech případech rozhodně pocítite. Ale co je důležité? Bojovat! A já se budu bít za to! A to jim terpv ukážu co je umění! :D
Ne vážně, jsem si dobře vědoma, že na to nemám, ale za zkoušku přeci člověk nic nedá, ne?
A pokud čilou náhodou je někdo, kdo dělal zkoušky na umělecké školy.. napíšete mi? Mám pár otázek :)
 


Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:49 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama