Leden 2012

Skitty2 spamuje nesmyslnými článkami a nekreslí. Lama.

31. ledna 2012 v 20:43 | skitty2.deviantart.com |  Odpad
A píše dlouhý nadpisy. Fajn, takže jak vypadá situace - marodím, s angínou a za dva tejdny letím na dovolenou za sluníčkem a budu se rekreovat, opalovat, koupat... aaaargh. Když se mnou nespadne letadlo, nutno dodat. Kdyžtak podstěte (takhle se to slovo nepíše co? Já čech špatný.) mojí památku a zařiďte prosím ať se nesmaže tenhle blog.. nebo udělejte zálohu, jo to je fajn nápad. A píšu moc teček. Dobře, k čemu jsem se vlastně chtěla dohrabat. Marodím a když marodím, tak nekreslím a radši kecám... auuuuuu mám třísku, teď, když píšu.. kurva to bolí.. omg.. ne dobrý, už asi vypadla, píšu dál, no prostě.. poslední dobou spíš nějak přispívám do týhletý rubriky, což je celkem špatný, protože jsem chtěla tenhle blog věnovat výhradně kresbám a nepodávat sem své zvláštní výroky ^^; Ale já to napravím! Budu zase kreslit! Dostanu se do formy! jooo! no, to je vše co jsem chtěla dodat.. milujte se a množte se. Nebo radši ne. Možná jste ještě pod zákonem.

Přišla mi další série copiců~

18. ledna 2012 v 15:46 | skitty2.deviantart.com |  Odpad
Tohle období je krásné.. vážně. Po dvou měsících od mé první sady copiců (pleťové tóny. Jak mi to s nima šlo je vidět TADY.) mi přišla dalšííí ^_^ Takže se konečně můžu naplno vrhnout do mého projektu komix o fantasy světě ve stylu takové pseudomangy.. no prostě typickej styl pro mě. Už se na to fakt těším ^^ A ano, musela jsem napsat tak nesmyslenj článek~:D

JSEM NA HOLLARCE

12. ledna 2012 v 18:03 | skitty2.deviantart.com |  Odpad
JSEM NA HOLLARCE.. JSEM 5. ZE 168 LIDÍ CO SE TAM HLÁSILO! JSEM DOBRÁ. KURVA!

Den na Hollarce - aneb jak Skitty2 dělala talentovky

10. ledna 2012 v 20:52 | skitty2.deviantart.com |  Z deníčku
Kdyby někdo nevěděl: Hollarka je střední a vyšší umělecká škola v Praze, prý jedna z nejlepších tady -> Wikina.
10.1.2012 jsem dělala talentový zkoušky na ní. :) A proto bych chtěla obeznámit můj blog s touhle životní zkušeností, která se mi velmi líbila
Začala to někdy na začátku listopadu 2011, protože se muselo s mojí třídní řešit věci ohledně toho. Kvůli talentovým zkouškám se musí přihláška odevzdat do konce listopadu. Tak se tak stalo, v polovině prosince mi přišel pozdrav, že se mám teda 10.1.2012 dostavit na talentovky - fajn. Moment! Kurva! Musím dát dohromady 20 prací! Doprdele! Musím je zapaspartovat! Aaaa. Ne dobrý.. někdy na úplném začátku ledna se opravdu 20 prací úspěsně dalo dohromady a nakonec i úspěšně zapaspartovali. 3.1.2012 jsem stačila ještě zajít na konzultaci k profesorovi, který mi vyřadil pár prací (aby mi to nesnižovalo body - fňuk ;( ), ale jinak mi doslovně řekl že jsem "Výborná". Což dá rozum, prostě potěší :)
Uběhlo 7 dní a já natěšeně vstávám v půl sedmý, nechávám se odvézt na tramvaj, jedu 4 zastávky tramvají.. vystupuju (složitě, chtěj strašně moc věcí a A2 podložku.. je to neskladný kurva!) a s pár lidmi vcházím do budovy. Fuf, jsem zase tady.. už potřetí. (Byla jsem ještě navštívit zástupkyni ředitele, abych jí odevzdala přihlášku). Zkrátka, pro mě už známé prostředí - a příjemné, nutno dodat. Fakt někoho můžou přepadat nervy? Já jsem nervák a tohle na mě vůbec nepůsobilo.
Zaplatím poplatek 200 Kč, dostávám obálku a se šesti lidmi jdeme v houfu za studentem, který nás vede do učebny č. 12. Tady budu trávit 9 hodin, yay. V učebně jsou lavice v takových dvou kruzích. Tzn 4 lavice u každýho kruhu.. kdyby jste stále nechápali - to je 16 lidí na jednu učebnu. Rychle skočím po (imho) dobrým fleku a pořádně se usadím - to je moje místo, vrr! Když jsem totiž mluvila s pár studentama na Hollarce, takové rozmístění lavic je každým rokem a dobře se usadit je první krok k úspěchu. Proč? Jako první úkol se kreslí portrét a jestli máte nějaké potuchy, tak mi dáte za pravdu, že portrét se vždy nejlépe kreslí v 3/4 pohledu. Jedna studentka mi právě říkala, že 2 lidi kreslí profil, 4 lidi 3/4 portét a 2 lidi anfas. Rychle jsem musela využít svého úžasného prostorového myšlení a matiky a vypočítat kam si sednout /off ironie. Sedla jsem si.. dobře! Možná... nebo taky ne. Přišel profesor s dalšími žáky a řekl, ať si rozbalíme obálky.. bylo tam pořadový číslo a registračný formuláře, takový ty blbosti. Potom přišla mladá blondýnka, sedla si na židli... a doprdele, to mi děláte schválně? Proč jí mám v profilu? A protože znáte Skitty - všechno zmrví! Tak jsem to tak nechat prostě nemohla. Přišoupla jsem se k holčině vedle, div jsem jí nevymáčkla z její lavice a opřenou podložkou balancovala o kraj lavice. Už jen za tohle by mi měli dát body. Nakonec, vyplatilo se to. Opravdu jsem měla 3/4 a mezitím co jsem se snažila držet rovnováhu - nakreslila jsem i IMHO celkem slušnej portrét(56 bodů/75). Fajn, ty body tomu nenasvědčujou, ale já byla spokojená sakra! :D
Taaak, další úkol! Barevná kompozice na téma "Oblíbený předmět". Protože jsem předtím debatovala s jednou studentkou na Hollarce (Za což jí platí velké dík a reklama - Siwa), dozvěděla jsem se, jaké úkoly byly minulý rok. V barevné kompozici to byla královská koruna... tááákže, natáhla jsem se do své Billa tašky, vytáhla z toho pixlu, otevřela jí.. a omg. To je puch. Víte jak smrdí krmivo pro králíky? A víte jak je taková pixla praktická? A víte co se v ní všechno dá nosit? Už chápete? Ano? to jsem ráda. Soused na mě trošku koukal jak na debila... asi mu to přišlo zvláštní.
Ááále, lidi, nemyslete si o mě že jsem debil! Ano, opravdu jsem do oblíbenýho předmětu nakreslila královskou korunu :D
já za to nemůžu! To samo!! Ale víte co? Víte co?! Prošel okolo profesor, podíval se na to a řekl "pěkný"... načež jsem nahodila "cool fejs" přes celou učebnu s tím, že JSEM VÁŽNĚ KING, NULI, který mi vydržel až do doby, než si to vybíral.. au, všechny moje mimiky v obličeji jsou asi navždycky ztuhlé. Každopádně, korunka mi vynesla úctihodných 60 bodů(/75), což bylo za všechny moje práce nejvíc. :) Každopádně, po celou dobu malování jsem souseda píchala štětcem a tužkou do ruky.. myslíte že mu to vadilo? ^^; Asi si o mě všichni v učebně museli myslet, že jsem fakt retard.. nemluvě o tom, že jsem při tom barevným zátiší kýchla tak, že celá učebna naskočila a vsadím se, že díky mě tam udělala nějakou tu čárečku navíc~ :D no co.. každej máme svou taktiku..
Taaaaak, dáme si testy! Kurva, kurva, kurva :( Profesor rozdal testy.. podívala jsem se na první otázku - WTF? Tak, jdeme na druhou.. ne to asi ne.. tak na třetí.. čtvrtou.. pátou.. dobře tak šestou... ani poslední čtyry mi nic neříkaj?! Čeština byla těžká a kdo říká že ne - kecá, děcka, kecá. Nebylo by na škodu si zopakovat kdy se píšou třeba 2 nn, nebo kde se píšou velká písmena.. jo, v tomhle jsem chybovala. Neopovažujte mě označovat kreténem! Mezitím co jsem tak zoufale hleděla na tu češtinu s doufáním, že tam opravdu je něco lehkýho... dal další testy z dějin umění. To už vypadalo líp, protože ty otázky byly fakt nějaký dost lehký ^^ tak jsem nahodila svůj opětovný "cool fejs", beru propisku a kroužkujuuu. Co je zátiší, co je nástenná malba.. jooo, všechno to víím joo.. jsem kiiing jooo. Za půl hoďky jsem odevzdala, trošku s "sad fejsem", ale co už. Čeština mi vynesla 4 body(/10) a kulturní přehled 8 b(/10). Šlo vážně spíš o tipování jak ve sportce.. kroužkovali se možnosti A, B, C a myslím že i D. Kdo má štěstí na tipování, ten vyhrává.. žel.
Teď byla půl hodina pauzy. Nadšeně jsem se protááááááhla, zííííívla a vydala na procházku po škole, přičemž jsem doběhla ještě nějakou holku, abych s ní šla na záchody, protože jsem se nechtěla ztratit.. vypadala vyděsěně. Mám dojem, že všichni byli ze mě vyděšení ^^; Ale neztratila jsem se!
Půl hodina utekla a my měli kreslit zátiší. No, kreslila se láhev na zavařování, nějakej látkovej kapesník a jabko. tužkou.. nevím co k tomu říct. Získala jsem z toho 50 b (/75), z čehož jsem asi trošku i zklamaná, ale co už. Řekla bych, že u toho zátiší si asi potrpěli na kontrasy, kdo ví? Po dalších dvou hodinách se kreslil pitkogram. Téma byla Podmořský svět a Svět techniky. Na svět techniky jsem nakreslila čupr nápad, na což jsem fakt pyšná a co odemně začali všichni kopírovat.. kopčáci. Pak se ještě začali bavit mezi sebou, jestli je fakt šroubek a matička technika, ty vole.. lidi.. rovnou mě můžete pomlouvat. To se mi každopádně i povedlo ^^ nakreslila jsem to do obdelníku. Na podmořský svět jsem se inspirovala Firefoxem a místo lišky nakreslila mořskou pannu.. to dopadlo fakt katastrofálně. Nakreslila jsem to do kruhu no... vyneslo mi to 44 b(/75) jéjej.. dost málo. Každopádně, piktogramy jsem měla po hodince hotový, takže mě profesor pustil domů ^^ Pak uběhly dva dny a byly výsledky... byla jsem 5. ze 168 lidí :) Takže jsem se na Hollarku dostala..

Takže ještě bodová rekapitulace:
Domácí práce: 14/15
Kresba hlavy: 56/75
Baervná kompozice: 60/75
Kulturní přehled: 8/10
Český jazyk: 4/10
Kresba zátiší: 50/75
Piktogramy: 44/75
Prospěch na ZŠ: 30/30
Podtrhnuto a sečteno - celkem 266 bodů.. a to už je slušný. :) první místo mělo 293 bodů, za což skládám velkou úctu.