Hra, která vás nutí zkoušet a přemýšlet. Víceméně.

2. srpna 2012 v 20:48 | skitty2.deviantart.com |  Ode mě k čtenářům
Dneska při hraní Sims 3 mě zaujala jedna věc; byly to otáčejicí brány, které jste museli otočit do jednoho směru, aby jste jimi následně mohli projít. A protože mě to zaujalo natolik, kombinace jsem si pečlivě naskicovala a v Malování poté nakreslila o něco lépe vypadajicí modely. Napsala jsem k tomu i stručně pravidla a vysvětlení. Trošku jsem to od Sims změnila a je to tedy opět spíše pro mou archivaci, ale jestli někdo chce vyzkoušet, tak mu samozřejmě nebráním. :)
Na začátku máte 6 obdelníčků v červené barvě. Vaším úkolem je všechny otočit směrem k nám a mít tedy pouze modré. K splnění máte 7 kartiček. Na kartičkách máte zakreslené modré obdelníky - to jsou ty, které otočíte. Pokud se vám budou překrývat (pouze modré! Na červené překrývání nemá vliv. ), ruší se již otočené obdelníky. I kdyby mezi nima byl jeden červený. (např.: při použití karty A se vám otočí první, třetí a pátý obdelník, při použití karty E, která vám překrývá již otočené obdelníky, se otáčejí nazpátek a vám zbyde pouze pátý obdelník.) Každou kartičku můžete použít pouze jednou. Všechny vyčerpat nemusíte. Pokud například použijete pouze 5 kartiček a vyjde vám kladný výsledek, je to v pořádku.
Jestli jste se rozhodli to tedy zkusit, tak doporučuju vzít časoměřič a odstartovat si to. Je to jednoduché, tak se to spíš počítá na čas. Při kontrole mi prosím zapište popořadě písmena karet do komentárů. Já vám nazpátek odepíšu jestli to máte dobře. Případně kdyby nebylo něco jasné, klidně se ptejte.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama