Září 2012

16.09.2012 - Geometrické tvary (a hrníček)

28. září 2012 v 12:50 | skitty2.deviantart.com |  Tužka
Úkolem bylo nestínovat. Je to na A1, u štaflí. Krásně mi to ujíždí. Ale příště to určitě bude lepší..
A bonus!
25.09.2012 - úkol do školy-> nakreslit hrníček (bez stínů). Obě fotky jsou neupravené, protože to nepokládám za důležité, když obrázky jsou jen orientační.. co tak dělám ve školy/do školy :)

"Láska ve skrytu uvězněna"

20. září 2012 v 20:41 | skitty2.deviantart.com |  Jednodílné povídky
Jde o povídku původně do 100 theme challenge (2. láska), ale nakonec jsem jí vytrhla a zachovala v této podobě. Nemá moc hlavu, ani patu, je to jen malé počteníčko a má důkladná archivace zde na blogu. Rovněž je pouze opravdu v této podobě - bez ničeho co by jí předcházelo, či co by jí dále doplňovalo. Možná někdy jindy. :)
Snažila jsem se o styl takových těch pubertálních zamilovaných povídek, jenom s trochou nadsázky a až "brutality"...? Co myslíte, povedlo se mi to?
Jinak se jedná opět o starší dílo a bohužel má dost pravopisných chyb.

22:25

19. září 2012 v 22:36 | skitty2.deviantart.com |  Z deníčku
Hlava mi unaveně klouže po dlani, sjíždí z ní a na poslední chvíli cukne a zorničky se rožšíří. 22:25? Měla bych jít spát.. Mozek mi zamítá úkony: Vždyť včera jsi šla tak brzo spát!
Ale ne! Na to je lehká odpověď, poslouchej mě! V úterý a ve středu jsem měla školu do šesti, mám přeci právo být unavená..?
Prsty promnu unavené zarudlé oči opatlané od rozmazané řasenky. Dostane mě to. Rozhlížím se okolo sebe a něco hledám. Bez šance! Bez tebe si taky poradím. Znovu mnu oko, tentokrát jedno, ve kterém je malé černé smítko, které mě provokuje a prudí. Myslím, že už ty jsi tím důkazem, abych šla opravdu spát!
* * *
Máte taky dojem, že trpím schizofrenii? A jste si opravdu jisti, že je to jen dojem? Myslím, že jsem moc rozmazlená prázdninama a škola mě jednoduše oddělává.
* * *
Otáčím hlavou na pravo a dívám se na papír. Je to rozvrh hodin. Nakláním hlavu ještě víc a pohledem mapuju úkoly co musím zvládnout. U některých se jednoduše ošívám, u některých si říkám: "Kašlu na to"

Ty to nezvládáš že ano?

- Drž hubu!
* * *
Nezvládám. Absolutně. Je toho na mě moc, zbyla jen černá noc a promarněné chvíle u počítače, který mi dodává pocit, že svojí zábavu jednoduše plním na maximum a pak budu víc energická a vše lépe zvládat. Jako u Simíků! Určitě to je itak u lidí, že ano? Ano?
* * *
.. Ne.

- Už konečně zmlkni!

18.09.2012 - Babička

18. září 2012 v 19:35 | skitty2.deviantart.com |  Tužka
Hm... na figurální kresbu do školy jsme dostali úkol nakreslit portrét.. třeba nějakého příslušníka rodiny. Chudák babča mi teda musela sedět tři hodiny. Inu, kdyby to její sezení bylo k něčemu dobré! Ale já to tak zmrvila! :( Každopádně, kašlu na to. Odevzdávám tuhle práci. Už vidím jak jí říkám, že to tříhodinové sezení bylo zbytečné a bude muset sedět znova... Ani to není hotový. Vlásky, oblečení a ouško budeme dodělávat pozdějš. Teď už je tma...

12.08.2010 - Drablík

2. září 2012 v 20:38 | skitty2.deviantart.com |  Kombinovaná technika (traditional)
Tady je dost diskutabilní, zda-li se tento obrázek naklání spíše ke kombinované technice tradiční, či digitální.
Pozadí jsem si "vypůjčila", odkaz ZDE.
Drablík je spojení slova "ďáblík" a "drak".. prostě Drablík. Má i své anglické jméno a to je překvapivě Draemon

02.07.2010 - Drak

2. září 2012 v 20:33 | skitty2.deviantart.com |  Kombinovaná technika (traditional)
Divný obrázek s divně použitou technikou. Jsou to pastelky a fixy.