22:25

19. září 2012 v 22:36 | skitty2.deviantart.com |  Z deníčku
Hlava mi unaveně klouže po dlani, sjíždí z ní a na poslední chvíli cukne a zorničky se rožšíří. 22:25? Měla bych jít spát.. Mozek mi zamítá úkony: Vždyť včera jsi šla tak brzo spát!
Ale ne! Na to je lehká odpověď, poslouchej mě! V úterý a ve středu jsem měla školu do šesti, mám přeci právo být unavená..?
Prsty promnu unavené zarudlé oči opatlané od rozmazané řasenky. Dostane mě to. Rozhlížím se okolo sebe a něco hledám. Bez šance! Bez tebe si taky poradím. Znovu mnu oko, tentokrát jedno, ve kterém je malé černé smítko, které mě provokuje a prudí. Myslím, že už ty jsi tím důkazem, abych šla opravdu spát!
* * *
Máte taky dojem, že trpím schizofrenii? A jste si opravdu jisti, že je to jen dojem? Myslím, že jsem moc rozmazlená prázdninama a škola mě jednoduše oddělává.
* * *
Otáčím hlavou na pravo a dívám se na papír. Je to rozvrh hodin. Nakláním hlavu ještě víc a pohledem mapuju úkoly co musím zvládnout. U některých se jednoduše ošívám, u některých si říkám: "Kašlu na to"

Ty to nezvládáš že ano?

- Drž hubu!
* * *
Nezvládám. Absolutně. Je toho na mě moc, zbyla jen černá noc a promarněné chvíle u počítače, který mi dodává pocit, že svojí zábavu jednoduše plním na maximum a pak budu víc energická a vše lépe zvládat. Jako u Simíků! Určitě to je itak u lidí, že ano? Ano?
* * *
.. Ne.

- Už konečně zmlkni!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama