Samozřejmě. Nesmím chybět. (Ask.fm)

8. října 2012 v 16:04 | skitty2.deviantart.com |  Ode mě k čtenářům
Ahoj!
Dneska bych sem měla dávat nějaké své novější práce do školy, ale to teď nerozebírejme. Hlavní tématiku proč píšu tento naprosto bezduchý článek je to, že bych Vás chtěla seznámit jaká jsem ovečka v davu a že to co má mé stádo, musím mít okamžitě i já. Jinými slovy, aby jste mě chápali; založila jsem si účet na ask.fm, protože je to myslím fajn alternativa, aby mohl se mnou čtenář komunikovat takhle otevřeně a být si jistý, že se mu dostane odpovědi. Komentáře zde na blogu totiž nemusí disponovat takovými možnostmi. To samozřejmě vůbec neznamená, že bych přestala odpovídat na vaše komentáře! Ale chápu, že někomu může být třeba i blbý se ptát pod článek, který nemá s jeho otázkou pramoc společného. Doufám, že jsem tedy tak nastínila další možnosti právě těm z vás.
Odkaz přikládám i do menu, aby byl furt k dispozici. Najdete mě tedy pod touto adresou http://ask.fm/skitty2. Podepisovat se nemusíte, pokud ale máte zájem, můžete se podepsat třeba formou odkazu na váš blog, protože obvykle navštěvuji komentujicího stránky (jestli není komentujicí ubohý spammer, co vystavuje všude reklamy).
To je odemně vše. Pěkné pondělí. :)
 


Komentáře

1 cocktail dress under 100 cocktail dress under 100 | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 4:00 | Reagovat

Thank you for taking the time to talk about this, I feel strongly about it and I like learning about this subject. Please, as you gain knowledge, please update this blog with more information. I have found it extremely useful.
http://www.isdress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama