Výměna Pokémon karet: Lightning (Bleskový/elektrický)

2. prosince 2012 v 20:00 | Skitty2 |  Výměna Pokémon karet
Tak tu máme další týden a s tím i další nabídku. :) Tentokrát kartiček (především co se kusově týče) nabízím daleko více!


Pravidla a informace:
 1. Vyměnuju a nabízím jak pravé karty, tak falešné. Tuto informaci nikde u karty neuvádím; řeknu vám jí při zájmu o ní.
 2. Nějaké mé karty jsou německé (nejčastěji ty pravé), předem vás na tento fakt ještě jednou upozorním.
 3. NIKDY vám nedám falešnou kartu s tím, že je pravá. V opačném případě se to stát může (pravou kartu vám dám s tím, že je falešná), protože pravá karta může někdy vypadat pod světlem falešně. Přeju si tedy i stejný přístup od vás. (Pokud nevíte jak karty rozpoznat, můžu vás odkázat na pomocné články)
 4. Karty (krom legend) vyměnuju v poměru 1:1
 5. Pravé karty vyměnuju i za falešné v poměru 1:5 (pravá:falešná). Byla bych ráda, kdyby jste tento poměr udržovali i vy a nechtěli za svou pravou kartu třeba 15 falešných (pokud by nebyla nějak vyjímečná.)
 6. Falešné legendy vyměnuju v poměru 1:2 (legenda:falešná karta), nebo 1 faleš. legenda + 3 falešné karty za jednu pravou.
 7. U pravých legend se poměr velmi mění a není stanoven pouze jeden optimální.
 8. Mé karty jsou ve velmi dobrém stavu, protože se s nima skoro nemanipuje. Pokud by tomu bylo jinak, včas vám to povím.
 9. V případě poškozené karty se poměr mění. (Čím větší poškození, tím víc karet si můžete vybrat za jednu vaší)
 10. Ofocené karty jsou někdy špatně vidět. Máte tedy právo chtít lepší fotku.
 11. Pokud nemáte co na výměnu, můžeme se dohodnotu na odkup.
 12. Ostatní typy a karty najdete v rubrice VÝMĚNA POKÉMON KARET. (Jednou za čtvrt roku bude nabídka aktualizovaná, v tomto případě o tom upozorním samostatným článkem na blogu.)


Počet kusů:
Electrike (Double kick) 2x
Electrike (Recharge) 3x
Magnemite 2x
Ampharos 4x
Mareep (40 HP) 2x
Pichu 2x
Pikachu 3x
 


Komentáře

1 Bleskoblesk Umeme Uma Bleskoblesk Umeme Uma | 3. prosince 2012 v 19:54 | Reagovat

Můžu se zeptat,jak poznám falešnou kartu? Někdo říká,že křupe,jiný že je těžká. Tak jak to je?

2 Skitty2 Skitty2 | E-mail | Web | 3. prosince 2012 v 20:00 | Reagovat

[1]: Já je poznávám hlavně pod světlem. Vlezu si do koupelny, jen s baterkou a posvítím ze spoda na kartu (obrázkem pokeše dolů), když je falešná, tak velmi prosvicuje. Nějaké falešné ale už mají speciální folii, která světlo tolik nepropouští, takže to není úplně spolíhavá technika. Každopádně i pravé nějaké světlo propouští, ale je ho vážně minimum. Pak se to taky dá celkem dobře poznat na umístění karty do žlutého rámečku. Pravá karta je přesně vycentrovaná, ale falešný maj někdy nějaké úhyby (pravý pruh žlutého rámečku je například moc tlustý). Pak se taky dá poznat podle fontu a obrázku. Když se najede nějakej scan karty na internetu, tvá karta tomu musí přesně odpovídat - jediná úhybka a jedná se o faleš.:)
+ na první pohled maj nějaké nepravé karty přehnaně přemrštěné levely, či útoky. Je taky dobré se i zaměřit na barevné schéma. Když jediná karta neodpovídá byť jedinému detailu co jsem tady napsala, je rozhodně falešná.. no, na internetu se určitě dá dočíst i o vícero způsobech jak jí poznat. S tím křupáním a váhou je to ale rozhodně blbost.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama