Leden 2013

I já se snažila být komixářem...

30. ledna 2013 v 19:28 | Skitty2 |  Odpad
Snažila jsem se proplout do hodně věcí - šití oblečení, šití plyšáků, malování, kreslení, vyrábění a tak dále a tak dále. Kromě tohoto malého útržku ze seznamu k tomu patřily i komixy. Byla jsem tak naivní až je mi hanba. Vytáhla jsem z počítače jednu nedokreslenou stránku, tak si jí můžete prohlídnout. :)
A ta naivita se opět opatrně vrací... ano, opět chci dělat komixy... :) Tohle je stránka stará přesně dva roky. Skončilo to na příběhu, páč jsem chtěla kreslit, ale ne vymýšlet... a tak jsem nakonec neměla ani co kreslit..

07.11.2010 - Ušitý plyšový medvídek

29. ledna 2013 v 17:01 | Skitty2 |  Ruční výrobky
Koukám na téma týdne a úplně mě to zarazí... "plyšový medvídek".. však jasně, ještě jsem vám neukazovala svýho více jak dva roky starého medvěda, které jsem kdysi dávno šila!
Škoda té špatné a přeostřené úpravy fotky. Dnes bych to udělala lépe. :)

24.01.2013 - Oblůdka u jezera

25. ledna 2013 v 16:21 | Skitty2 |  Vodovky
Milotic u podzimního jezírka. Oddychovka. Jen plácání štětcem sem a tam, mazání prstama a zkrátka jen pouhá hra, která mě bavila! Což ostatně se mi už dlouho u kreslení/malování nestalo...

Foceno večír, při špatném světle a tak...

Pláču...

23. ledna 2013 v 19:27 | Skitty2 |  Odpad
Pláču a nedá se přestat
Nesměji se a nejde začít
Hledám útechu a nelze jí najít
Chci znát odpovědi,
ale ony nepřicházejí
Chci znát své chyby,
které mi ostatní neříkají
Chci znát ten důvod "proč?",
na který mi nikdo neodpoví.

Eh, ne není to básnička. Na to bych si netroufla. Je to nesouvislý text, který mi proběhnul hlavou a tak jsem ho sepsala. Jo, kdo že tu říkal, že nesnáší když se ve výpisu nových článků členů AK promítne nějaká kraťounká báseň, krátký text, nebo jen fotka bez textu? Že kdyžtak zdravím. :)

22.01.2013 - Portrét spolužačky

22. ledna 2013 v 22:28 | Skitty2 |  Uhel
Fuf. Figurální kresba. Na tý fotce to vypadá velmi zvláštně, ale nedokážu moc identifikovat proč. Je to focený z podhledu, tak se to trošku zkresuje no.

Děvka

21. ledna 2013 v 15:52 | Skitty2 |  Povídka: Nemilovaná
Povídka, příběh, úvahá, psaní.. nazývejte si to jak chcete... a vůbec, nenechte se zmylnit názvem, není tam nic nemravně popsáno. Jen jsem měla nutkání to sepsat...

Slza tiše padá...

17. ledna 2013 v 23:02 | Skitty2 |  Fotky
Erhm. Ano, další fotka. Ne, nevím co se děje. Ano, JÁ fotím. Ne. Stále nevím co se děje.
Efekt věrohodných slz - mýdlo v oku. To je celý zázračný recept. Enjoy.

"Nakreslíte mi vílu na obálku?" - YES.

10. ledna 2013 v 22:41 | Skitty2 |  Odpad
Našla jsem jednu naprosto epicky epickou starší fotku a nemůžu jí vám sem nedat. :) Díky Zlatélodi! Vílu mám pečlivě vystřihnutou a schovanou. Takovýhle věci se nevyhazují...

Mám za sebou talentovky! Jako model..

8. ledna 2013 v 16:01 | Skitty2 |  Z deníčku
Kdo by věřil tomu, že za dva dny tomu už bude přesně rok, co jsem dělala talentovky na Hollarku? Zdá se to být jako chvilka a přitom jako dlouhá doba. Psala jsem o tom článek, takže si ho horlivý čtenáři můžou přečíst ZDE. Hollarka letos měla talentové zkoušky 7. a 8. a já měla jít dělat pro budoucí prváky model. Pro jejich první úkol a to kreslení hlavy.
Ne všichni z letošního prváků šli "sedět", některý přebývali a šli domů, ale já si strašně přála tuhle zkušenost získat. V první řádě, lituju ty, kteří mě kreslili! Holky v učebně, kde jsem seděla, si potichu stěžovaly, že mám složité vlasy a mě jich začalo v tom momentě být hrozně líto. A to jsem se pro ně ani příliš nemalovala, vlasy si svázala a dala si pinetky do vlasů, abych zakryla nějaké kurdlnky. Byla cítit strašná nervozita. I když se smály, bavily se spolu a evidentně se furt pozvbzuzovaly, všechno bylo takové "dusné". Byli jsme v maličké učebně, hnedka v prvním patře. Zjistila jsem, že čím větší učebna - tím víc lidí a tím víc uvolněná atmosféra. Holčiny mohly mít aspoň radost, že měli úžasného "vedoucího profesora" ,kterýmu my říkáme "miláček". :) Ale abych teda přihodila něco z mé osobný zkušenosti! Sedělo se 45 minut + 60 (nebo 45, podle toho jestli to stihli). První vyučovací hodina byla jako za trest. Potřebovala jsem na záchod a měla hrozný hlad. Nevěděla jsem kam koukat, protože jsem furt pošilhávala po klice. "Co když vážně furt šilhám?! Hlavně ať mě nenakreslí šilhajicí!" byly celé mé myšlenky po celou dobu. Začala jsem z toho mít hrůzu! "Určitě si na mě pak budou mezi sebou stěžovat, jakou krávu dostaly.. která furt šilhala!" Nechci být nijak zlá na letošní druháky, ale se vší upřímností. My jsme si na ně taky stěžovali. :P
Vlastně mi vůbec nevadilo, že mě sleduje tolik očí, očí co přeměřují každou mou chybu. Ne, protože já OPRAVDU potřebovala na záchod a měla hlad!!
Ač se to zdá být neuvěřitelné, prvních 45 minut opravdu nějak... "uplynulo". Vzala jsem okamžitě tašku a běžela na záchod, pak zase do automatu pro snickersku a když jsem si jí na chodbě tak spokojeně přežvykovala, byla jsem jsem opravdu spokojeným člověkem.
Desetiminutová pauza utekla a mě teď čekalo odsedět zmiňovaných 45 nebo 60 minut. Překvapivě, 45 minut uběhly opravdu šíleně rychle, a i když jsem po prvním zazvoněním slyšela bouchat dveře, tak mě to nerozhodilo. Většina lidí od nás už začala chodit domů a naše dveře od budovy opravdu hodně třískají. Zůstávala jsem tam tedy dalších 15 minut, který byli původně určené... aby to holčiny nějak stihly. :) Portrét se někdy stihne do hodiny a proto pak hodně modelů odchází domů. A nebo se na to vybodnou a jdou hnedka po druhým zazvoněním ukončujicí druhou hodinu. Odbylo přesně 10:00 a mé dvouhodinové sezení bylo u konce. Nevěděla jsem co od toho čekat, ale bylo to hrozně v pohodě.. dokonce..až.. zábavné! Holčinám jsem popřála hodně štěstí a vyrazila domů s touhle nově nabytou zkušeností. Díky za ní! :)

Dělali jste někdo talentovky?

25.12.2012 - Gypsy

6. ledna 2013 v 20:24 | Skitty2 |  Copic
Možná poslední obrázek z roku 2012...