Březen 2013

09.03.2013 - Kůň řasenkou

17. března 2013 v 21:17 | Skitty2 |  Kombinovaná technika (traditional)
Kreslení pomocí řasenky se hodně rozmáchlo a to především koně. :) Viděla jsem to hojně jak na Deviantartu, tak i zde na Blogu. A ta vlna mě jednoduše vzala a já taky musela. Odpusťte!


Falšování Apple loga...

9. března 2013 v 8:42 | Skitty2 |  Odpad
Dlouho jsem zde nepublikovala, že? Dovolte mi, abych to tedy napravila. Neměla jsem nijak moc kreativní období - do školy jsem nic dělat nemusela a pro zábavu jsem si kreslila takové odpady, že bych to raději sem ani nedávala. Momentálně mám tedy v soutěži jeden obrázek, kterej sem uveřejním až po jejím skončení. Pokud vyhraju, dostanu cenu, po které strašně prahnu. Ale o tom budu určitě ještě informovat později. (Odhaduji někdy kolem pondělí - úterý?)
Teď abych se dostala k hlavní náplni, pro kterou tento článek vůbec vznikl. Ve škole máme předmět "počítačovou grafiku", kde se momentálně zabýváme Illustratorem, což mě k mému překvapení poměrně baví, protože jsem si osobně moc nenašla cestu k vektorové grafice (a k digitálu vůbec), ale máme úžasného profesora, takže ten to možná všechno vyzdvihává. :) Zadání bylo prosté, ač možná trochu zákeřné - překreslit Apple logo a vyvzorkovat to do obdelníčku a vycentrovat jej. Druhá část je naprosto v pohodě, uznávám.. s tou první, inu, jsem trochu bojovala. Odpusťte mi prosím, že jsem to fotila přes mobil, ale na print screen jsem neměla ve škole čas. :)


Snad mě teď Apple nezažaluje...