Červen 2013

29.06.2013 - Panda na triku

29. června 2013 v 17:07 | Skitty2 |  Trička
Před měsícem jsem si koupila fixy na textil. Včera bílé tílko. Z toho mohlo vzniknout jediné. :)
Navíc, jestli chodíte na můj blog nějakou delší dobu, víte, že panda je mé neoblíbenější zvíře a mezi přáteli i moje přezdívka, kterou mě lidé oslovují.
Fixa stála 10 kč, tílko 130. To jde, ne?
Tady je detail a poslední fotka je se mnou! :D
Inspirací mi byl TENTO obrázek.

26.06.2013 - Charizard očními linky

26. června 2013 v 22:51 | Skitty2 |  Kombinovaná technika (traditional)
V minulosti jsem vám již servírovala TENTO obrázek, přičemž se jedná o koně, kresleného řasenkou. Dnes jsem si dala známého představitele z Pokémonů a to tentokrát za pomocí očních linek ve fixu. A natočila jsem k tomu i speedpaint, chcete-li se mrknout. :) Bylo to kresleno 7 minut.23.06.2013 - Fantom opery

26. června 2013 v 18:40 | Skitty2 |  Tužka
Dlouho jsem se nehlásila a přitom mám toho tolik co říct. Určitě vás později zahltím spousty věcmi, protože už mám konečně zbytek svých prací z výtvarné přípravy, které bych vám chtěla ukázat. Z figurálky si nejspíš budu brát až na nový školní rok. Nechci teď ale okecávat více než je nutné, takže jen chci poděkovat za ohlasy k tomuto článku "Prosím o pomoc člověka přes hlodavce" a pokud máte stále nějaké tipy, budu za ně ráda. Teď už ale opravdu k obrázku:


Jedná se o zakázku a abych pravdu řekla, Fantoma opery jsem neviděla, takže o tomhle tématu moc nevím. Tohle by měl být Erik a přiznám se, že mi ta jeho postava je svým způsobem od pohledu velice sympatická. Bavilo mě to i kreslit a je to formát A4. S fotkou překvapivě taky tolik nespokojená nejsem (což u mě není zvykem, protože stále nadávám na foťáky a skenery), ale myslím si, že originál na papíře je nějak více... charismatický. :) Fotka je trochu rozmazaná, ale co už.

Prosím o pomoc člověka přes hlodavce

9. června 2013 v 17:00 | Skitty2 |  Ode mě k čtenářům
Protože já jsem na to moc krátká...
Není to tak dlouho co jsem vás už jednou prosila (a stále aktuálně prosím, ale není čas se do toho projektu vrhnout.. více v článku "FOTOGRAFOVÉ, POMOŽTE MI, PROSÍM!"), ale opět vás potřebuji. Jde o to, že zbožňuju chovné hlodavce a v pražské zoo jsem nedávno viděla ve výběhu tygra pobíhat nějaké zvláštní mláďátko. Netuším o co jde. Tělem mi to připomíná osmáka, ale hlavička tomu, dle mého, neodpovídá. Dokázal by jste to někdo z těchto špatných fotek rozeznat prosím?

05.02.2013 - Zátiší s konvicí

9. června 2013 v 9:17 | Skitty2 |  Rudka
Ze školy (výtvarné přípravy) jsem dostávali práce za poslední půl rok a tohle je jedna z nich. Dostala jsem těch prací ale jenom tři s tím, že ostatní si profesorka nechává. Teď jsem ale trochu na rozpacích.. kdy dostanu svůj zbytek?
Tímhle vás ale nechci zatěžovat, tak se rovnou podívejme na jednu z těch "odpadních", kterou si nechávat nechtěla. :))
Známka: skoro trojka. (bodově: 10/15)

Klauzury 2013

2. června 2013 v 15:52 | Skitty2 |  Rudka
Taaak. Po týdnu práce jsem dokončila klauzury ze Zoo Praha. Má se jednat o skici dle živých zvířat. Pečlivě jsem si to nafotila a ráda bych vám ukázala můj výsledek. Protože ale blog.cz ještě stále nedisponuje funkcí nahrávání více obrázků najednou, naházela jsem to na facebookovou stránku. Račte se tedy mrknout SEM. A rovnou si můžete i "lajknout" facebookovou podobu Skladiště, kam občas naházím nějakej takovejhle můj osobní bordel. :) Později poreferuji jakou jsem dostala známku. Momentálně to ale odhaduji na nějakou lepší trojku. :) Možná, možnááá i horší dvojku.