Únor 2014

Byla jsem na longboardu...

27. února 2014 v 12:02 | Skitty2 |  Z deníčku
... a překvapivě si nic nezlomila! :)

Abych začla nějak od začátku. Vše začalo před dlouuuhou dobou u jednoho videa. Jedná se přímo o tohle video:
Já jsem člověk, který se nechá lehce zlákat, když má u sebe zajímavé (ač třeba úplně nepatrné) podněty. A tohle video... mě dostalo. Jak hudbou, tak krásnými slečny, tak i samotnou jízdou a nakonec samozřejmě longboardy. Viděla jsem to asi 40x a vím, že si to ještě hodněkrát spustím. Hodně lidem jsem tohle video poslala, ale obvykle nesklidilo takový úspěch jako u mě. A před necelými dvěmi roky jsem to pustila spolužačce a já se konečně dočkala - také jí to úplně dostalo! V tu dobu by jsme nahlas nevyřčely, že by jsme si to snad přály zkusit, neměly jsme odvahu. Ale to se tak před třičtvrtě rokem změnilo a já řekla, že bych si opravdu přála půjčit longboard a zajezdit si na něm a ona souhlasila!
Teda lidi! To bylo legendární!
Jezdím na snowboardu a vyzkoušela jsem také i skateboard a prkna mi jsou prostě nějak blízká a tak asi není divu, že longboardy byly pro mě velkým lákadlem. Spolužačka však kdysi jen zkoušela jízdu na skateboardu a tak to pro ní byla tak trochu premiéra.
Myslím, že obě jsme se s tím popraly skvěle. Jízda na tom není vůbec těžká, obě jsme pochopily ihned co na tom dělat, tak namáhavé to taky není a brzo na to půjdeme určitě znova. Jasně, nejezdíme převratnou rychlostí, ale na první pokus myslím hodně dobré. :) Co nás překvapilo bylo to, že jízda po kamínkách nebyla tak nemožná jako na skateboardu a že longboard se opravdu hodně dobře ovládá - zatáčení je neuvěřitelně jednoduché. A hlavně je to zkrátka zábavné. :)
Nakonec jsem se do longboardů zamilovala natolik, že jsem si koupila vlastní - za "pár kaček" a s přítelem ho teď dáváme nějak dohromady (protože už je oježdělý, tak se musel promazat, uvolnit a tak)
Jestli máte někdo možnost si longboard zapůjčit - jděte do toho. My byli nadšení a věřím, že to dokáže získat srdce spoustu lidí.

??.??.2009(?) - Anděl

25. února 2014 v 11:23 | Skitty2 |  Idroo
Tenhle obrázek jsem nikdy nikam nenahrávala a proto nevím jeho datum vzniku. Nebyl nikdy dokončen (jako většina Idroo prácí) a přesto se mi nějak líbí. :)

14.09.2013 - Panda

23. února 2014 v 10:24 | Skitty2 |  Modelování
Moje první figurka. :)

30.08.2013 - Labyrint

22. února 2014 v 10:07 | Skitty2 |  Kombinovaná technika (digital)

Nejdříve nakresleno na papír, poté převedeno do photoshopu a efekty dotvořeno.

Jak to bude dál...

9. února 2014 v 11:23 | Skitty2
Možná, že jste si všimli, že pomalu již začínám nahrávat design na blog. Není nijak "načančaný" jako byl ten předtím - tentokrát jdu opravdu po praktičnosti. Zároveň s designem by měla přicházet i aktivita, protože mám připraveno opravdu hodně článků a výtvorů, s kterými bych se chtěla s vámi podělit. Přispívání na blog se pro mě stalo skoro rutinou. Psala jsem si jen tak do šuplíku, protože jsem si řekla, že dokud nebude hotov design, nebudu ani přispívat.
Také tu mám nějaké komentáře, na které bych měla ještě odpovědět - nějak se k tomu časem dostanu nebojte se. :)
Zároveň chci přidat i rubriku "recenze akrylů, temper, vodovek atd."
Pokud vše vyjde tak jak má, ráda bych zas požádala o přijmutí do autorského klubu.... a časem by se vše mohlo zas vrátit do starých kolejích...