Byla jsem na longboardu...

27. února 2014 v 12:02 | Skitty2 |  Z deníčku
... a překvapivě si nic nezlomila! :)

Abych začla nějak od začátku. Vše začalo před dlouuuhou dobou u jednoho videa. Jedná se přímo o tohle video:
Já jsem člověk, který se nechá lehce zlákat, když má u sebe zajímavé (ač třeba úplně nepatrné) podněty. A tohle video... mě dostalo. Jak hudbou, tak krásnými slečny, tak i samotnou jízdou a nakonec samozřejmě longboardy. Viděla jsem to asi 40x a vím, že si to ještě hodněkrát spustím. Hodně lidem jsem tohle video poslala, ale obvykle nesklidilo takový úspěch jako u mě. A před necelými dvěmi roky jsem to pustila spolužačce a já se konečně dočkala - také jí to úplně dostalo! V tu dobu by jsme nahlas nevyřčely, že by jsme si to snad přály zkusit, neměly jsme odvahu. Ale to se tak před třičtvrtě rokem změnilo a já řekla, že bych si opravdu přála půjčit longboard a zajezdit si na něm a ona souhlasila!
Teda lidi! To bylo legendární!
Jezdím na snowboardu a vyzkoušela jsem také i skateboard a prkna mi jsou prostě nějak blízká a tak asi není divu, že longboardy byly pro mě velkým lákadlem. Spolužačka však kdysi jen zkoušela jízdu na skateboardu a tak to pro ní byla tak trochu premiéra.
Myslím, že obě jsme se s tím popraly skvěle. Jízda na tom není vůbec těžká, obě jsme pochopily ihned co na tom dělat, tak namáhavé to taky není a brzo na to půjdeme určitě znova. Jasně, nejezdíme převratnou rychlostí, ale na první pokus myslím hodně dobré. :) Co nás překvapilo bylo to, že jízda po kamínkách nebyla tak nemožná jako na skateboardu a že longboard se opravdu hodně dobře ovládá - zatáčení je neuvěřitelně jednoduché. A hlavně je to zkrátka zábavné. :)
Nakonec jsem se do longboardů zamilovala natolik, že jsem si koupila vlastní - za "pár kaček" a s přítelem ho teď dáváme nějak dohromady (protože už je oježdělý, tak se musel promazat, uvolnit a tak)
Jestli máte někdo možnost si longboard zapůjčit - jděte do toho. My byli nadšení a věřím, že to dokáže získat srdce spoustu lidí.
 


Komentáře

1 Tara Tara | Web | 27. února 2014 v 20:16 | Reagovat

nevím prkna mi nejsou moc blízká, na skatebortu mi to nejde, a jelikož nelyžuju, tak ani nejezdím na snowboardu :D ale vypadá to zajímavě :)

2 holikanna holikanna | Web | 6. března 2014 v 15:20 | Reagovat

To bych chtěla zkusit, ještě jsem to nikdy neviděla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama