Recenze: Rexona Maximum Protection (Sensitive Dry)

2. dubna 2014 v 20:25 | Skitty2 |  Recenze: ostatní
Obrázek odtuď

Vím, že tohle by se na mém blogu nemělo vůbec objevit, ale nemohla jsem si pomoct, protože když jsem z něčeho nadšená, mám potřebu to vyřvávat do světa. Kdysi jsem si totiž přečetla velmi pozitivní recenzi, díky které jsem si tenhle aniperspirant koupila a tak chci tato "moudra" předávat dál. :D
Na začátek bych si tedy dovolila prohodit pár kratičkých informací: jedná se o tuhý antiperspirant (tedy krémové složení) s velmi výraznou vůní (na kterou jsem slyšela hodně negativních názorů ve smyslu, že je opravdu silná, ale minimálně u Sensitive Dry se mi tato vůně velmi líbí a i od okolí jsem dostala "pochvalu"), za cenu cca 150 Kč v DM. Je určen i pro nadměrné pocení (pro které se do této chvíle doporučoval třeba Driclor, nebo rovnou injekce do podpaží) a má se jednat o nejúčinnější ochranu proti pocení od Rexony do této doby. Měl by se aplikovat večer před spaním (a vydržet i sprchování), ale dle oficiálních textů Rexony lze tak učinit i ráno. A teď když jsem vypsala tento výčet, je čas se na to podívat trochu zblízka a říct si jak to vlastně přesně je. I když asi tušíte už podle prvních vět, že já osobně jsem opravdu spokojená. :)
Od dětství jsem měla velký problém s nadměrným pocením v podpaží (ale nemyslím si, že by se jednalo o nějaký zdravotní problém, ani obézní nejsem a hygienu dost strikně dodržuju - těžko říct jak je to možné... :) ) a byla z toho dost zoufalá. Na jaře jsem musela nosit výhradně tílka a v zimě vždy měla strach z toho jak moc si propotím mikinu a bundu a jak často se to furt bude muset prát. Je fakt, že v létě jsem si vždy libovala, protože jsem díky pocení přežívala léto snad nejlépe ze všech, navíc tílko a ruce jemně od sebe to zkrátka vyřešily. Ale v zimě to byl opruz. Zkusila jsem snad úplně všechny "zaručené" antiperspiranty, i pro sport, a nepomohly. A pak se dostala k té recenzi a rozhodla se zkusit tenhle maličký zázrak. A já se vážně nepotím! Když sportuji, zpotím se i s Rexonou, ale není cítit žádný pach, naopak stále příjemná vůně krému. Já však nanáším vždy výhradně ráno, takže možná bych ani při sportu "neuronila" jedinou kapku potu, kdybych jí použila večer.
V recenzích se nejvíce snad kritizuje cena, ale vůbec se nebere v potaz to, že právě zmiňovaný Driclor stojí okolo dvou stovek za 20ml, Rexona má 45ml. Navíc se Driclor dá koupit pouze v lékarně. Takže za mě cena supr, když to funguje, nemám problém si připlatit. :)
Další bod je vůně - ještě nikdy se mi nestalo, že by mi vůně antiperspirantu vydržela více jak dvě hodiny. Rexona pěkně voní v podstatě po celý den. A jak jsem již zmiňovala, vůně mi přijde opravdu pěkná, ne úplně sladká, ale jemně mýdlová. (nevím jak je to u jiných Maximum Protection, já mám Sensitive Dry). Také mě těší, že jí nemusím aplikovat večer, protože vůně je opravdu výrazná a krému chvilku trvá než se vstřebá. Nemám představu, že bych šla takhle spát. Jako velký problém ale vidím to, že pokud je takhle účinná, co v ní musí bejt za chemii? Jaké alergie může přinášet? Mě ležela asi měsíc doma, než jsem se odvážila jí zkusit. Jsem v pořádku, ale určitě bych doporučovala si udělat test na alergii, úplně tomu nevěřím.
Jako další problém bych uvedla to, že díky krémovému složení a bílé barvy může dělat fleky na tmavém oblečení, pokud se nestihne vstřebat do podpaží. Lidé si v recenzích také hodně stěžují na rychlou spotřebu, to zatím nemůžu úplně potvrdit. Určitě není také vhodná jen tak do kabelky - má hodně netěsnicí víčko. Tak i tak, určitě si tuto Rexonu koupím znovu. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama