Červen 2014

Fénix

24. června 2014 v 19:09 | Skitty2 |  Akryl
Na akrylu nejvíc miluju tu jeho plastičnost. Malba je na dotek hodně vystouplá, bohužel to samozřejmě na fotce nelze zachytit.

(Datum vzniku: duben, 2014)

Recenze: Pébéo - High Viscosity Studio Acrylic

22. června 2014 v 20:15 | Skitty2 |  Recenze akrylů
Jelikož akryly jsou mým neoblíbenějším médiem a mám nakoupeno spoustu značek a typů, rozhodla jsem se, že své zkušenosti pošlu dál v podobě recenzích. Akryly využívám na malbu figurek, pláten, papírů, textilu, obuvi a pár dalších věcí, u kterých potřebuji, aby se mi po zaschnutí nerozmyly obyčejnou vodou; mohu tedy přidat i svůj osobní tip, pro co se konkrétní akryl hodí. Pokud máte jakékoliv otázky, určitě je směřujte do komentářů.
Recenzi si rozčleníme do tematických okruhů, které budou hodnoceni hvězdičkami (maximum je pět) a na úplném konci známkou a konečným shrnutím. Recenze je z mé strany subjektivní a nemusíte s ní vůbec souhlasit, v tomto případě bych opravdu ocenila, abyste mi zanechali Váš názor.

Úpal, horka, škola, autoškola a kůň

10. června 2014 v 12:50 | Skitty2 |  Adobe Photoshop
Díky nadpisu už můžete přestat číst, je tam obsaženo to nejdůležitější.


Předpokládám, že velká horka zmáhaj nás všechny. Dokonce i někteří moji přátele dostali ze školy volno, kvůli extrémním teplotám. Já však žádné volno nedostala, tak jsem si jej udělala sama. Včera jsem to trochu se sluncem přehnala a bylo mi docela špatně (možná nějaký slabší úpal/úžeh), tak jsem opravdu neměla náladu se dnes trápit ve škole, když končím v pět večer. Dnešní den se snažím vést ve smyslu učení - učím se na závěrečný test z němčiny a autoškoly. Povím vám, že jezdit ve staré octávce se špatnou klimatizací v těhlech tropických vedrech je vážně za trest.
Mám po klauzurách, takže vám brzy ukážu mé práce. Snad jen prozrádím, že já jsem spokojená, dostala jsem zpátky 3 ze 4 věcí a byla jsem ohodnocena známkou 3 - přesně tak jak jsem si přála.
Mám připraveno opravdu hodně věcí, který bych vám chtěla ukázat, ale jsem neskutečně líná. Tak vám ukazuji alespoň tohodle koňo-jednorožce, který vznikl za pomocí pár brushů a úžasné textury od akinna-stock.
Také jsem již dostala zpátky obrázky z předmětu figurální kresby... ale za nějaké výtvory se tak stydím, že je sem snad ani nebudu nahrávat, i když blog používám jako archív a přehled VŠECH mých prací. No, uvidíme. Ale buďte shovívaví. :)
Škola mě obecně teď docela zaměstnává, což mi přijde tak nějak... pitomé? Je poslední týden před klasifikací a všichni se najednou rozhodli, že budeme dělat bambilion věcí. Nah.
By the way, udělám si malou reklamu. Vybrakovala jsem svoje šuplíky a našla nějaké oblečení (mé, nebo mamči) a spoustu knížek (například o kreslení), tak se můžete mrknout na můj Bazoš. Jen upozornuji, že některé knížky momentálně již cestují na dobírku k novým majitelům, ale raději je tam nechávám, kdyby se mi nedejbože dobírka vrátila.
To je odemně na nějakou delší dobu zatím vše. Asi se ozvu až těsně před prázdniny. :D