Červenec 2014

Sakura v mracích

24. července 2014 v 15:04 | Skitty2 |  Tempera
I když všichni víte, že kritiku vyhledávám, tady bych vás prosila, abyste s ní nijak neplácali. Je to zbytečné.

(Datum vzniku: 1.6.2014)

Na klauzury jsme dostali zadání "fantazijní krajinky" (měly se odevzdat 3 práce) + něco z Pražské Kampy (1 práce). I když jsem si na začátku říkala, že bych si s tím mohla vyhrát, brzo mě tahle chuť přešla a já je spíš absolutně odfklákla, abych už od toho měla pokoj. Je to formát B2 a trvalo mi to... opravdu chviličku. O dobrou známku jsem beztak nestáhla a byla jsem tedy ohodnocena celkovou známkou trojkou (hodnotily se všechny 4 práce dohromady).
A proč o kritiku nestojím? Není to snad jasné? Tuhle práci sem dávám jen pro archivaci, ale radši bych se tvářila, že s ní nemám nic společného. A aby toho nebylo málo... zavalím vás ještě dalšími třemi podobnými prácemi z klauzur... no není to super?! -sarcasm: off-
Ale světe div se, Sakura přesto našla někoho kdo jí bude mít rád. Přikládám fotku z jedné kanceláře. :)


Plyšák Cryaotic

19. července 2014 v 14:40 | Skitty2 |  Plyšáci
Youtuber a miláček mnohých - Cry!


Šila jsem ho pro mou drahou kamarádku k jejím narozeninám. Pokud by ale někdo měl zájem, není vůbec problém ho ušít znova. :)

Recenze: Pébéo - Acrylic Extra-Fine

12. července 2014 v 17:54 | Skitty2 |  Recenze akrylů
A máme tu další recenzi. :) Podotýkám, že recenze budou vycházet jednou měsíčně, aby to aspoň chvilku vydrželo. ;)
Článek si opět rozčleníme do tematických okruhů, které budou hodnoceni hvězdičkami (maximum je pět) a na úplném konci známkou a konečným shrnutím. Recenze je z mé strany subjektivní a nemusíte s ní vůbec souhlasit, v tomto případě bych opravdu ocenila, abyste mi zanechali Váš názor.

22.04.2014 - Katniss

5. července 2014 v 22:04 | Skitty2 |  Adobe Photoshop
Práce do typografie - ilustrace na oblíbenou knihu. Potřebovala jsem něco rychle zprasit, abych mohla jít hrát Heroesy 4 (kterým jsem v té době opět totálně propadla) a tak za 10 minut tedy vzniklo tohle... a na desetiminutovku se mi to nezdá tak špatné. Co myslíte? :)
(Obrázek má absolutně brutální rozměry a bude se nejspíše načítat velmi dlouho. Je strčen pod perex takže dejte zobrazit "celý článek")

15.01.2014 - Vizitky

1. července 2014 v 20:47 | Skitty2 |  Vektorová grafika
Neumím dělat vizitky a to říkám i bez mučení. Musela jsem ale do typografie dvě odevzdat, tak vám prezentuji můj výsledek, jen pro zajímavost. Kritiku si samozřejmě ráda poslechnu, ale prosím o shovívavost - jedná se o moje první vizitky vůbec a na tyhle věci jsem dost poleno. Známka: 2
Adresy, jména, emaily a telefonní čísla jsou vymyšlené. Verzi s rámečkem jsem dělala dodatečně doma, jen abych si zkusila jak to bude vypadat.