Srpen 2014

Takový to, když se sami zděsíte...

27. srpna 2014 v 13:36 | Skitty2 |  Pastelky
... jak moc špatní jste vlastně byli.
Občas narazím na nějaké své práce a jsem za to opravdu ráda, jelikož mi to dává možnost srovnání jak se zlepšuji (a zda-li se vůbec zlepšuji), ale občas najdu nějaké příšernosti, o kterých bych raději tvrdila, že s nimi nemám nic společného a je to jen pouhý omyl. Žel, mé práce to jsou a nechci být k nim tak lhostejná, že bych si je poctivě nezařadila do archivu.


Datum vzniku téhleté obludnosti je docela diskutabilní a vůbec si netroufám tipnout. Odhaduji to na rok 2007, možná i 2008. Co myslíte vy?
I po těch letech v tom ten skrytý námět ještě stále vidím a vím, že jsem to nemyslela úplně špatně a chtěla prostě udělat temnou jezdkyni s temným konem v témné jeskyni (jež je doopravdy bílá) v temné tmě a hrozně cool a tak. Popravdě, možná by to šlo přepracovat, ale opravdu mě zlobí, že neznám přesný rok a nemůžu to tedy pak tolik srovnávat. Ale ráda bych to překreslila, vůbec by to nemuselo vypadat tak špatně. :))

Ústa a nos

20. srpna 2014 v 10:11 | Skitty2 |  Modelování
Trochu starší práce, kterou jsem z nějakého důvodu doteď nenahrála.
... a ne, nezbýval mi už čas to "vyleštit".


(Datum vzniku: 29.4.2014)

Popravdě ani netuším jakou jsem z toho dostala známku. Tipuji 2-3, nebo čistou trojku. Upřímně jsem docela s výsledkem spokojená; po prvních třech hodinách naší práce, když jsme dělali ústa zavřená, nám byla naše předloha sebrána jiným profesorem a ten náš nám řekl, že holt teď musíme stihnout ústa otevřená a žádný přídavný čas k tomu samozřejmě nedostaneme a nijak jinak se naše práce taky známkovat nebudou. Hádám, že je zbytečné říkat, že přesně ty tři hodiny by mi daly dostatek času na to, abych udělala finální úpravy - ale to si pravděpodobně dokážete představit sami.
Stejně nemám ráda modelování. :)

Dovolená a blabla

12. srpna 2014 v 0:10 | Skitty2 |  Odpad
Včera jsem se vrátila z Itálie, jsem překvapivě spálená a loupu se. Nevím jestli by někoho zajímalo mé nudné a narcistické vyprávění, tak ho rovnou přeskočím a vrhnu se na menší rozbor, co bych Vám chtěla na blogu naservírovat.
Nevím, jestli jsem někde psala, že jsem cosplayer, každopádně asi před týdnem jsem slavila svůj první rok cosplayování a díky tomu mě napadlo, že bych vám mohla nějaké své výtvory ukázat, jelikož si je žumlám jen pro sebe a náhodné conové návštěvníky... a to je docela škoda ne? (momentálně šiju další cosplay, to jen tak jako btw.)
Taky už by konečně bylo načase přidat mé výtvory ze školy a dodat zbytek klauzur, i když všechno to jsou teda hrůzy, ale cítím jakousi povinnost to sem hodit.
Také mě napadlo, že bych udělala ještě nějaké tutoriály, ale nejsem si jistá, jestli by o ně byl zájem. V hlavě toho mám spoustu, ale zas tím nechci plácat, kdyby o to nikdo nestál.
Potajmu stále pokračuji na komixu za "spolupráce" kanadských vývojařů (flashových her). Každopádně se mi stal takový zádrhel, takže ho musím nejdřív vyřešit a poté bych Vám mohla co nejdřív alespoň představit malou ukázku, i když už bych teoreticky nějakou ochutnávku mohla dát teď - ale chci s tím ještě pohnout, než to úplně vyšlu do světa.
V recenzích mám také v plánu nadále pokračovat a uvidím, jestli to má nějaký smysl nebo ne.
Poslední dobou hodně přemýšlím i o Youtube a případných speed artech, ale to je zatím dost ve hvězdách.

Tohle byl tedy zatím krátký souhrn toho, co by se tady mohlo objevit. Je to případná pomoc pro ty, kteří přemýšlí, jestli má smysl můj blog nějak kontrolovat nebo ne. :D Jinými slovy jsem zkrátka chtěla říct, že se teď na nějakou delší dobu asi neobjeví nic moc z mé osobní tvorby - protože ona zkrátka nějak není.

Mimochodem, dostala jsem skvělou dřevěnou ruku na kreslení a furt si s ní hraju! Je boží!

Zatím na viděnou. ;)

Liquitex: Basics Acrylic

1. srpna 2014 v 15:39 | Skitty2 |  Recenze akrylů
A máme tu další recenzi. :)
Článek si opět rozčleníme do tematických okruhů, které budou hodnoceni hvězdičkami (maximum je pět) a na úplném konci známkou a konečným shrnutím. Recenze je z mé strany subjektivní a nemusíte s ní vůbec souhlasit, v tomto případě bych opravdu ocenila, abyste mi zanechali Váš názor.