Jednodílné povídky

"Láska ve skrytu uvězněna"

20. září 2012 v 20:41 | skitty2.deviantart.com
Jde o povídku původně do 100 theme challenge (2. láska), ale nakonec jsem jí vytrhla a zachovala v této podobě. Nemá moc hlavu, ani patu, je to jen malé počteníčko a má důkladná archivace zde na blogu. Rovněž je pouze opravdu v této podobě - bez ničeho co by jí předcházelo, či co by jí dále doplňovalo. Možná někdy jindy. :)
Snažila jsem se o styl takových těch pubertálních zamilovaných povídek, jenom s trochou nadsázky a až "brutality"...? Co myslíte, povedlo se mi to?
Jinak se jedná opět o starší dílo a bohužel má dost pravopisných chyb.

Třináctčiny narozeniny

31. srpna 2012 v 0:04 | skitty2.deviantart.com
Tenhle příběh byl sepsán minulý rok k Vánocům pro kamarádku. Je pouze zasvěcen pro fanoušky seriálu House MD a to převážně pro ty, kteří mají rádi Cameron a Třináctku, nejlépe obě dohromady. :) Kamarádka k tomu dále odemně dostala obrázek a přívěšek, který je zmiňován přímo v příběhu. Chci podotknout, že nejsem žádný rozený spisovatel a tohle je má první dopsaná povídka za můj život. Nejsem si tedy jistá, jestli bych o kritiku přímo stála.
EDIT: koukám, že je tam dost gramatických chyb a nějaké nepřesnosti (Kde doháje sebrala něco na psaní?).. jsem líná to opravovat, sry. :)
 
 

Reklama