Odpad

Dovolená a blabla

12. srpna 2014 v 0:10 | Skitty2
Včera jsem se vrátila z Itálie, jsem překvapivě spálená a loupu se. Nevím jestli by někoho zajímalo mé nudné a narcistické vyprávění, tak ho rovnou přeskočím a vrhnu se na menší rozbor, co bych Vám chtěla na blogu naservírovat.
Nevím, jestli jsem někde psala, že jsem cosplayer, každopádně asi před týdnem jsem slavila svůj první rok cosplayování a díky tomu mě napadlo, že bych vám mohla nějaké své výtvory ukázat, jelikož si je žumlám jen pro sebe a náhodné conové návštěvníky... a to je docela škoda ne? (momentálně šiju další cosplay, to jen tak jako btw.)
Taky už by konečně bylo načase přidat mé výtvory ze školy a dodat zbytek klauzur, i když všechno to jsou teda hrůzy, ale cítím jakousi povinnost to sem hodit.
Také mě napadlo, že bych udělala ještě nějaké tutoriály, ale nejsem si jistá, jestli by o ně byl zájem. V hlavě toho mám spoustu, ale zas tím nechci plácat, kdyby o to nikdo nestál.
Potajmu stále pokračuji na komixu za "spolupráce" kanadských vývojařů (flashových her). Každopádně se mi stal takový zádrhel, takže ho musím nejdřív vyřešit a poté bych Vám mohla co nejdřív alespoň představit malou ukázku, i když už bych teoreticky nějakou ochutnávku mohla dát teď - ale chci s tím ještě pohnout, než to úplně vyšlu do světa.
V recenzích mám také v plánu nadále pokračovat a uvidím, jestli to má nějaký smysl nebo ne.
Poslední dobou hodně přemýšlím i o Youtube a případných speed artech, ale to je zatím dost ve hvězdách.

Tohle byl tedy zatím krátký souhrn toho, co by se tady mohlo objevit. Je to případná pomoc pro ty, kteří přemýšlí, jestli má smysl můj blog nějak kontrolovat nebo ne. :D Jinými slovy jsem zkrátka chtěla říct, že se teď na nějakou delší dobu asi neobjeví nic moc z mé osobní tvorby - protože ona zkrátka nějak není.

Mimochodem, dostala jsem skvělou dřevěnou ruku na kreslení a furt si s ní hraju! Je boží!

Zatím na viděnou. ;)

Fešnej středověk

15. března 2014 v 18:18 | Skitty2
... a má fascinace krásnými ženami.
Pamatujete si vůbec ještě někdo na hru Baldur's Gate? podle mě nejlepší RPG hra, co kdy byla. Já z té hry milovala dvě postavy: Aerii a Viconii. Naprosté opaky, ale pro mě byli zkrátka srdcovou záležitostí. V devíti letech jsem do nich byla už platonicky zamilovaná. :) Co se týče videoher, tak jsem tak trochu oldschoolová a ráda se vracím do svého děství a nebo ještě přes dál něj. Kdyby jste přecejen nevěděli o kom mluvím, tak jsem sem naházela nějaký obrázky z internetu (Aerie je ta blondýnka)
No nejsou prostě krásné? Aerie měla dokonalou povahu, ale Viconie byla taková ta nádherná mrcha. Pro oba typy žen mám zkrátka slabost. Ale abych se dostala k jádru pojmenování tohoto článku. Začala jsem Viconii kreslit ve Photoshopu, ale neuhlídala si jednu věc - a to, že z ní dělám pokud možno co nejkrásnější ženu, na úkor všeho ostatního. Baldur's gate se odehrává ve středověku a já mojí Viconii stylizovala spíš do nějaké novodobé barbie, co se alespoň týče účesu. :) však, posuďte sami (zatím nedokončená verze):

Nějaké mini-malby ze školy

16. dubna 2013 v 23:27 | Skitty2
Ve škole děláme něco co mě vážně baví. A proto se s vámi o to pochlubím... jedná se o rychlé skici s tuší a akvarelem, ale nějakým způsobem mě ten styl okouzlil. Inu, je pozdě... takže jen hodím obrázek a jdu spát. Zase někdy na viděnou!

Falšování Apple loga...

9. března 2013 v 8:42 | Skitty2
Dlouho jsem zde nepublikovala, že? Dovolte mi, abych to tedy napravila. Neměla jsem nijak moc kreativní období - do školy jsem nic dělat nemusela a pro zábavu jsem si kreslila takové odpady, že bych to raději sem ani nedávala. Momentálně mám tedy v soutěži jeden obrázek, kterej sem uveřejním až po jejím skončení. Pokud vyhraju, dostanu cenu, po které strašně prahnu. Ale o tom budu určitě ještě informovat později. (Odhaduji někdy kolem pondělí - úterý?)
Teď abych se dostala k hlavní náplni, pro kterou tento článek vůbec vznikl. Ve škole máme předmět "počítačovou grafiku", kde se momentálně zabýváme Illustratorem, což mě k mému překvapení poměrně baví, protože jsem si osobně moc nenašla cestu k vektorové grafice (a k digitálu vůbec), ale máme úžasného profesora, takže ten to možná všechno vyzdvihává. :) Zadání bylo prosté, ač možná trochu zákeřné - překreslit Apple logo a vyvzorkovat to do obdelníčku a vycentrovat jej. Druhá část je naprosto v pohodě, uznávám.. s tou první, inu, jsem trochu bojovala. Odpusťte mi prosím, že jsem to fotila přes mobil, ale na print screen jsem neměla ve škole čas. :)


Snad mě teď Apple nezažaluje...

Měla bych se opravdu stát grafikem!

8. února 2013 v 18:56 | Skitty2
A hned vám dám důvod k tomu, aby jste pochopili, proč si to myslím. Shlédněte mé dílo ze školy.. níže. (a ano, vím, že existuje tlačítko print screen, ale neměla jsem tolik času to někam převádět.)

I já se snažila být komixářem...

30. ledna 2013 v 19:28 | Skitty2
Snažila jsem se proplout do hodně věcí - šití oblečení, šití plyšáků, malování, kreslení, vyrábění a tak dále a tak dále. Kromě tohoto malého útržku ze seznamu k tomu patřily i komixy. Byla jsem tak naivní až je mi hanba. Vytáhla jsem z počítače jednu nedokreslenou stránku, tak si jí můžete prohlídnout. :)
A ta naivita se opět opatrně vrací... ano, opět chci dělat komixy... :) Tohle je stránka stará přesně dva roky. Skončilo to na příběhu, páč jsem chtěla kreslit, ale ne vymýšlet... a tak jsem nakonec neměla ani co kreslit..

Pláču...

23. ledna 2013 v 19:27 | Skitty2
Pláču a nedá se přestat
Nesměji se a nejde začít
Hledám útechu a nelze jí najít
Chci znát odpovědi,
ale ony nepřicházejí
Chci znát své chyby,
které mi ostatní neříkají
Chci znát ten důvod "proč?",
na který mi nikdo neodpoví.

Eh, ne není to básnička. Na to bych si netroufla. Je to nesouvislý text, který mi proběhnul hlavou a tak jsem ho sepsala. Jo, kdo že tu říkal, že nesnáší když se ve výpisu nových článků členů AK promítne nějaká kraťounká báseň, krátký text, nebo jen fotka bez textu? Že kdyžtak zdravím. :)

"Nakreslíte mi vílu na obálku?" - YES.

10. ledna 2013 v 22:41 | Skitty2
Našla jsem jednu naprosto epicky epickou starší fotku a nemůžu jí vám sem nedat. :) Díky Zlatélodi! Vílu mám pečlivě vystřihnutou a schovanou. Takovýhle věci se nevyhazují...

Krásné scénarie z Guild Wars 2

1. ledna 2013 v 0:44 | Skitty2
Blog mi nějakým záhadným způsobem sežral tenhle článek. Abych to nemusela jako tupec opět nahrávat po jednom snímku, založila jsem si facebook stránku, na kterou se můžete dle libosti třeba i přidat, jestliže budete chtít, nejspíš jí někdy časem rozjedu. Každopádně, na tuto facebook stránku jsem nahrála mé screenshoty, takže si je prosím prohlídněte tam.
PS: Jsou v rozlišení 1920 x 1080, takže by to byli opravud krásné wallpapery. Facebook kvalitu trochu zabíjí, tak se kdyžtak ozvětě buď tam, nebo tady, kdyby jste měli o něco zájem.


SCREENSHOTY

Portrét mého dědy (rozdělaný)

25. prosince 2012 v 20:14 | Skitty2
Tužka + bílá pastelka na balíčáků
Momentálně v rubrice "odpad", jednou doufám pyšně zařazeno v "tužka"
Už dlouho slibuju svýmu dědovi, že mu nakreslím portrét, ale nějak na to furt nebyl čas. Tak jsem se rozhodla, že o prázdninách to zkusím dodělat. Držte mi palečky prosím! Mám toho na prázdniny celkem dost do školy, ale tohle bych fakt chtěla stihnout, chtěla bych mu udělat radost. :)

Mé šesté Vánoce na internetu.

24. prosince 2012 v 15:43 | Skitty2
Co vám budu povídat. Nechci být pozadu s přáním veselých vánoc. :) A jak jsem již řekla v nadpisu.. na internetu se vyskytuju celkem kratičkou dobu, takže tohle jsou teprve mé šesté Vánoce co zde slavím.
Rovnou vám k tomu sem hodím svůj velmi velmi starý obrázek; na pobavení a proto, abych mohla takovýhle stupidní článek vůbec zveřejnit. MÁM VÁS RÁDA!

Tak už vím jak jsem dopadla z klauzur - špatně.

18. prosince 2012 v 12:09 | Skitty2
Pro rekapitulaci... mé práce na klazury jsou:

1. Zátiší
Mé je to vlevo dole. Jak jsem dopadla?
8/15 bodů = známka trojka.
Jak jsem dopadla v porovnání s ostatními prácemi?
Druhá s nejméně bodů.

2. Přírodnina
12/15 bodů = známka dvojka.
V porovnání s ostatními jsem dopadla naprosto průměrně
Má vědomá chyba, na kterou jsem byla upozorněna bylo to, že mi řekla profesorka na výtvarnou přípravu, že už jen za to, že je vidět, že jsem zbytek odflákla, se mi sníží známka. Což je fajn provokoce, protože chyběl jeden bod a měla bych jedničku... :D

Jsme velmi šikovné holky..

12. prosince 2012 v 20:18 | Skitty2
Aneb.. klauzury na škole.
Mé dílo je vlevo dole. Tož vše co mě napadá dodat.

Pan modelem

28. listopadu 2012 v 19:54 | Skitty2
Ani to nezařazuju do nějaké určité rubriky, protože se jedná o odpad. Spíš vám jen servíruju ukázku toho co dělám ve škole. Jéjeje. Známkováno 2-3.
Já vím, je to velmi špatně nafocené. Až dostanu (jestli dostanu) své obrázky ze školy, určitě to sem všechno nahraju znova.. i s datumy.

Flash Dress up (či tak něco podobného)

22. května 2012 v 15:05 | skitty2.deviantart.com
U sebe na deviantartu jsem našla takovou prazvláštní a zapomenutou věcičku. Kdo má chuť na ozkoušení mé flashovky -> TADY. Je to rok staré... sakra, normálně mě mrzí, že nedodělané. :)

Nějaká ještě ta drobná úprava...

23. dubna 2012 v 12:05 | skitty2.deviantart.com
Upravila jsem ještě trošku design, tak doufám, že už je to přehlednější, praktičtější a zkrátka lepší. :) hlavní změny spočívají nahrazení v horním menu "Galerie" na "Archív" (který by měl dostat taky své místo v menu). Galérie je podrobně rozepsaná v pravém menu.
Další z úprav je, když kliknete na logo pandy, vrátí vás to na hlavní stránku blogu. To je asi vše. Ať se líbí. :)

Nový kabátek, nový design

14. dubna 2012 v 21:12 | skitty2.deviantart.com
Nový design nastaven. Zejtra rozhejbám klikací ikonky a nějaké drobné chybičky :)

Ah Skitty2, Skitty2.. zase jsi nespokojená s designem.

14. dubna 2012 v 12:24 | skitty2.deviantart.com
... kterej si ani nedodělala! No, to asi možná bude ten důvod.
Takže, skladistě se půjde zase balit do nového kabátku.. snad už slušivějšího a praktičtějšího. To tu zase bude bordel.. jémine.

Úprava~

16. března 2012 v 16:01 | skitty2.deviantart.com
Upravuje se blog, takže náhodný návštěvníku... vyčkej času, za chvilku by to mělo jít.
Aktualizace 22:03: Ne, furt to nejde :D

Pojďte se podívat na můj design pro Loupáka!

5. března 2012 v 18:37 | skitty2.deviantart.com
Protože jsem příliš cool a musím se jít sem pochlubit~ :D


Se vším všudy ke shlédnutí přímo na FB stránce Loupáku. Protože po mně už neštěkne ani pes, tak si to aspoň hodím sem :D

Skitty2 spamuje nesmyslnými článkami a nekreslí. Lama.

31. ledna 2012 v 20:43 | skitty2.deviantart.com
A píše dlouhý nadpisy. Fajn, takže jak vypadá situace - marodím, s angínou a za dva tejdny letím na dovolenou za sluníčkem a budu se rekreovat, opalovat, koupat... aaaargh. Když se mnou nespadne letadlo, nutno dodat. Kdyžtak podstěte (takhle se to slovo nepíše co? Já čech špatný.) mojí památku a zařiďte prosím ať se nesmaže tenhle blog.. nebo udělejte zálohu, jo to je fajn nápad. A píšu moc teček. Dobře, k čemu jsem se vlastně chtěla dohrabat. Marodím a když marodím, tak nekreslím a radši kecám... auuuuuu mám třísku, teď, když píšu.. kurva to bolí.. omg.. ne dobrý, už asi vypadla, píšu dál, no prostě.. poslední dobou spíš nějak přispívám do týhletý rubriky, což je celkem špatný, protože jsem chtěla tenhle blog věnovat výhradně kresbám a nepodávat sem své zvláštní výroky ^^; Ale já to napravím! Budu zase kreslit! Dostanu se do formy! jooo! no, to je vše co jsem chtěla dodat.. milujte se a množte se. Nebo radši ne. Možná jste ještě pod zákonem.

Přišla mi další série copiců~

18. ledna 2012 v 15:46 | skitty2.deviantart.com
Tohle období je krásné.. vážně. Po dvou měsících od mé první sady copiců (pleťové tóny. Jak mi to s nima šlo je vidět TADY.) mi přišla dalšííí ^_^ Takže se konečně můžu naplno vrhnout do mého projektu komix o fantasy světě ve stylu takové pseudomangy.. no prostě typickej styl pro mě. Už se na to fakt těším ^^ A ano, musela jsem napsat tak nesmyslenj článek~:D

JSEM NA HOLLARCE

12. ledna 2012 v 18:03 | skitty2.deviantart.com
JSEM NA HOLLARCE.. JSEM 5. ZE 168 LIDÍ CO SE TAM HLÁSILO! JSEM DOBRÁ. KURVA!
 
 

Reklama