Tutoriál: Ostatní

Tutoriál: Ručně vyrobené desky na sešit

20. května 2012 v 18:15 | skitty2.deviantart.com
Levný, osobitý, praktický a kreativní dárek? To byla ta slova, která jsem hledala, když jsem rozmýšela o dárku pro kamarádku. Nakonec jsem se inspirovala dárkem, který jsem dostala minulý rok k Vánocům (takže tento nápad nepochází z mý hlavičky) a rozhodla jsem se udělat pro Vás i tutoriál. :) Dárek vyjde zrhuba na 12,- Kč a přitom tak skvěle plní svůj účel.

Tutoriál: Přívěšek

25. listopadu 2011 v 12:03 | skitty2.deviantart.com
Jak jste si zřejmě všimli, přicházejí Vánoce.. za měsíc. To je přeci už načase začít předběžně shánět dárky. Já jsem se proto rozhodla, že udělám malé, skromné dárečky a přikládám k tomu přesný návod i pro Vás. :) A ano, moje návody jsou opravdu dělané jak pro blbce s každičkým detailem.. ale je lepší každej detail, než vám ukázat začátek a pak jen konec, ne? :) Navíc jsou moje tutoriály dělané i tak, aby se případně stačilo dívat jen na obrázky.
Kdyby se vám ale přecejen do toho nechtělo, nebo vám to nešlo.. dělám přívěšky i na zakázku.. stačí napsat, domluvíme se :)
PS: Přívěšky jsou celkem odolné (proti vodě apod.), jediný problém bych případně viděla v tom, že by se při silným zatáhnutým třeba mohlo utrhnout kolečko..
 
 

Reklama