Vektorová grafika

Loga - šest návrhů

4. července 2015 v 18:06 | Skitty2
Do předmětu grafický design jsme dostali za úkol udělat návrhy na téma hudba, divadlo, sport, výtvarné umění, architektura a technika/chemie. Loga se k sobě měly hodit. Přikládám též konvert do negativu, který jsme též odevzdávali.


(Datum vzniku: 25.9.2014)

15.01.2014 - Vizitky

1. července 2014 v 20:47 | Skitty2
Neumím dělat vizitky a to říkám i bez mučení. Musela jsem ale do typografie dvě odevzdat, tak vám prezentuji můj výsledek, jen pro zajímavost. Kritiku si samozřejmě ráda poslechnu, ale prosím o shovívavost - jedná se o moje první vizitky vůbec a na tyhle věci jsem dost poleno. Známka: 2
Adresy, jména, emaily a telefonní čísla jsou vymyšlené. Verzi s rámečkem jsem dělala dodatečně doma, jen abych si zkusila jak to bude vypadat.

30.04.2014 - "Logo lázní"

25. května 2014 v 18:59 | Skitty2
Jenž vůbec jako logo lázní nevypadá, lolz.


Je to práce z typografie, i když ne tak doslova. Měli jsme totiž supl a aby jsme jen znuděně neseděli, dostali jsem úkol zpracovat logo na lázně. Nikdo nás nehlídal, takže bylo v podstatě na nás, jestli budeme za ty dvě hodiny něco dělat, nebo ne. Já si prohlížela obrázky na internetu a hrozně mě zaujali ty masážní kameny - takže hlavní prvek byl veřešen. Voda je jasná, ta přeci taky musí být, když už se jedná o ty lázně... a listy mi přijdou jako symbol takové mladičkosti, lehkosti - tak bych se přeci po lázních cítit měla ne? Popravdě jsem se absolutně odpoutala od jakýkoliv stanovisek a nebrala to ani jako logo a už vůbec ne pro lázně. Chtěla jsem zpracovat tu myšlenku, pokud možno co v největší jednoduchosti a harmonizaci... a na mě to uklidňujicím dojmem působí, co na vás?
 
 

Reklama